Pousada Sunrise
| Internetové připojení Wi-Fi v pokojích Bezplatné Wi-Fi ve veřejných prostorách | Aktivity Kanoistika Turistika | Zvířata nejsou povolena Domácí zvířata nejsou povolena |
Pousada Sunrise Saquarema zahrnuje 10 pokojů a je 5-minutovou chůzí od Templo Do Rock. Hotel nabízí parkoviště na místě.
Ubytování je situováno 2 km od centra města Saquarema a 45 km od letiště Cabo Frio. Je to jen 1 km od Pláž Itaúna.
Standardní jsou vysokorychlostní internet a ovládání klimatizace.
Hosté si mohou užít jídlo v restauracích Pier Bar e Restaurante a Paraíso de Itaúna, které se nachází asi 7 minut chůze od Pousada Sunrise.
- Místní zajímavosti
- Barrinha1454 km
- Templo Do Rock606 km
- Lagoa de Saquarema1323 km
- DeRose Method Saquarema240 km
- Pláž Itaúna831 km
- Nákupní centrum Lake’s Shopping1453 km
- NS de Nazare1740 km
- Letiště
- Cabo Frio42 km
V hotelu
Všeobecný
- Bezplatné Wi-Fi ve veřejných prostorách
- Parkoviště
- Domácí zvířata nejsou povolena
Aktivity a relaxace
- Zahrada
- Kanoistika
- Turistika
Služby
- Údržba a úklid pokojů
V pokoji
- Wi-Fi v pokojích
Důležité oznámení
- Detaily přistýlek
- V případě, že není vyžadována žádná další lůžka, je pro všechny děti do 4 let poskytováno bezplatné ubytování.
- V pokoji nejsou k dispozici přistýlky.
Často kladené otázky
- 🚗
Najdu v Pousada Sunrise parkoviště?
Pousada Sunrise poskytuje parkování zdarma, kde můžete zaparkovat své auto. - 💵
Jaká je cena pokoje v Pousada Sunrise?
Průměrná cena za hotelový pokoj v Pousada Sunrise je 72 $. Pro více informací kontaktujte prosím hotelový personál. - 🌇
Jak daleko je centrum města od Pousada Sunrise Saquarema?
Hosté Pousada Sunrise Saquarema se mohou dostat do centra města za 15 minut chůze. - ✈
Jak daleko je Cabo Frio od Pousada Sunrise?
Vzdálenost mezi Cabo Frio a Pousada Sunrise je 45 km. - 🍹
Jaké restaurace v okolí bychom měli navštívit při pobytu v Pousada Sunrise Saquarema?
V okruhu 250 metrů od Pousada Sunrise Saquarema můžete navštívit Paraíso de Itaúna a Pizzaria Paulista.